Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OLIVER PEOPLES

( ilość produktów: 75 )

OLIVER PEOPLES PODKREŚLA STYL I INDYWIDUALNOŚĆ

OLIVER PEOPLES to marka, która styl vintage potrafi pokazać w projektach okularów  w nieskończonych konfiguracjach. Od lat łączy stare z nowym, przeobraża, redefiniuje i odradza styl, który od wielu, wielu lat znajduje swoich wielbicieli. Oliver Peoples choć nie słynie jedynie z owalnych kształtów, to można bez przeszkód powiedzieć, że marka specjalizuje się w „lenonkowych” kształtach.  

Oliver Peoples to marka podkreślająca styl, indywidualność oraz nietuzinkowy charakter. Zdecydowanie  dla osób ceniących sobie najwyższą jakość i no logo.

Marka
Płeć
Kolor oprawy
Materiał oprawy
Typ oprawy
Szerokość mostka
Długość zausznika
Materiał soczewki
Kolor soczewki
Polaryzacja

Każda oprawa Oliver Peoples jest wykonywana ręcznie z dbałością o szczegóły, aby osiągnąć wyrafinowany i wyszukany produkt końcowy. Złożony technicznie proces obejmuje zarówno nowoczesne maszyny, jak i ludzkie ręce, konieczne do indywidualnego umieszczania na oprawie bolców i plakietek. Każda oprawa przechodzi przez proces bębnowania i polerowania, a następnie jest ręcznie dostosowywana, aby dokładnie pasować do oryginalnego projektu stworzonego w studiu projektowym w Zachodnim Hollywood. Kolekcja wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały, oferując równowagę między oprawami z acetatu a metalu, a także innowacyjne i technicznie złożone kombinacje stylów. Blisko współpracują z dostawcami acetatu, aby stworzyć piękne, specjalnie opracowane odcienie, czerpiące inspirację z organicznych, naturalnych kolorów, które są łatwe w noszeniu i pasują do wielu typów twarzy. Odcień szylkretu stał się kultowy dla marki, podobnie jak kolory sezonowe inspirowane trendami w modzie. Odcienie wykończeń metalowych, tworzone na zamówienie, są inspirowane pierwszymi kolekcjami, które obejmowały warianty metalicznych kolorów, takich jak postarzane złoto czy stop cyny z ołowiem. Tytan i beta tytan zapewniają komfortową lekkość i trwałość, umożliwiając długotrwałe użytkowanie.

pixel