Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Badanie wzroku 2.0

BADANIE WZROKU 2.0 W OPTIQUE EXCLUSIVE® CENTRUM OKULARÓW PROGRESYWNYCH

 

4 FILARY:

 

CZAS - Nie spieszymy się. Mamy dla Ciebie tyle czasu, ile potrzebujesz. Wychodzimy z założenia, że warto uświadamiać i edukować, dlatego możesz liczyć na otwarte podejście z naszej strony. Każdy Klient jest unikalny, dlatego myślimy o naszej pracy w gabinecie, jak o czymś szytym na miarę, dopasowanym do indywidualnych preferencji naszych Klientów.

 

WIEDZA - Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, których celem jest ciągłe podnoszenie poziomu kompetencji związanych z każdym aspektem naszej pracy.

 

SPRZĘT - Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt (regularnie ulepszany i serwisowany) wiodącego producenta - francuskiej firmy ESSILOR, który w znaczący sposób wspiera pracę naszych specjalistów. Płynna zmiana mocy soczewek, możliwość określenia korekcji wzroku z dokładnością do 0,01 dioptrii, czy pomiar parametrów oka w technologii 3D, to tylko wybrane funkcje, dzięki którym badanie wzroku jest bardzo precyzyjne oraz super komfortowe.

 

ATMOSFERA - O tym ciężko jest pisać, tego trzeba spróbować :) Zapraszamy Cię do naszego świata w którym każdy może nie tylko lepiej widzieć ale i lepiej wyglądać. Niezależnie jakich rozwiązań potrzebujesz, odwiedź nas albo zadzwoń. W przyjaznej atmosferze wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 

DLACZEGO WARTO ZBADAĆ WZROK U NAS?

 

Mając świadomość, że prawidłowo dobrana korekcja jest gwarancją dobrego widzenia, dbamy o to w sposób szczególny. W naszym gabinecie znajduje się najnowszy sprzęt optometryczny VISION-R 800, wiodącej na rynku marki ESSILOR.

Foropter ten pozwala określić korekcję wzroku z dokładnością do 0,01 dioptrii. 

Dodatkowo, dzięki płynnej zmianie mocy soczewek podczas badania i szerszemu polu widzenia, badanie przebiega w sposób bardzo komfortowy. Cały proces jest dostosowany do wrażliwości pacjenta, dzięki czemu różnice są łatwiejsze do zauważenia.
Foropter VISION-R 800 jest obsługiwany z konsoli, która pozwala zachować odległość między optometrystą, a pacjentem. Bezkontaktowe badanie jest szczególnie ważne w czasach pandemii. 

Ponadto posiadamy sprzęt pomiarowy najnowszej generacji - VISIO OFFICE, dzięki któremu możliwy jest pomiar parametrów oka w technologii 3D. Posługując się nim mierzymy Środek Obrotu Gałki Ocznej uzyskując indywidualny parametr, który jest wykorzystywany w spersonalizowanych soczewkach okularowych. Przekłada się to na jakość i precyzję ich wykonania.

Pomagamy także w podjęciu decyzji wyboru opraw osobom, które posiadają wysoką korekcję, robiąc im zdjęcia lub nagrywając krótki film. 


BADANIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Procedura badania w naszym salonie została dopasowana do oczekiwań naszych pacjentów. Każdy proces staramy się szczegółowo opisać i omówić, żeby nasi pacjenci byli świadomi wszelkich zmian jakie się pojawiają, Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać najmniejsze wątpliwości. 


Po badaniu wzroku nasz specjalista zarekomenduje najlepsze rozwiązanie optyczne dla Ciebie. Omówi z Tobą zmianę korekcji i wyjaśni co może na nią wpływać. W komfortowych warunkach wyjaśni Ci, jaka soczewka okularowa będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb.Masz dodatkowe pytania? Dobrze trafiłeś! Odpowiemy na wszystkie wątpliwości, tak, byś był w pełni usatysfakcjonowany. 

Pamiętaj! Mamy dla Ciebie tyle czasu, ile potrzebujesz :)

 

Badanie optometryczne dostarcza wiedzę o procesie widzenia pacjenta. Specjalista po takim badaniu może podjąć właściwe decyzje co do zalecanych pomocy optycznych, ćwiczeń wzrokowych czy profilaktyki narządu wzroku. Podczas badania optometrycznego specjalista dobiera odpowiednią korekcję okularową.

 

BADANIE OPTOMETRYCZNE W NASZYM SALONIE OBEJMUJE

 • szczegółowy wywiad z pacjentem
 • oględziny przedniego odcinka gałki ocznej
 • badanie komputerowe
 • refrakcję do dali
 • sprawdzenie widzenia obuocznego
 • sprawdzenie sprawności akomodacji
 • refrakcję do bliży
 • rekomendację właściwych soczewek okularowych

czas trwania badania: około 30-45 minut

Koszt badania wzroku w naszym salonie to 169 pln. 

Przy zakupie okularów korekcyjnych z soczewkami obowiązuje 69 pln zniżki na badanie.

 

DODATKOWE INFORMACJE

 • badanie wykonujemy w języku polskim i angielskim
 • gabinet czynny jest w godzinach otwarcia salonu (od poniedziałku do piątku 11:00 - 19:00, w soboty 10:00 - 18:00)
 • osoby noszące soczewki kontaktowe prosimy o ich zdjęcie ok. 30 minut przed wizytą
 • pamiętajmy, że stres, zmęczenie oraz brak snu, mogą niekorzystnie wpływać na wynik badania
 • pracownicy przestrzegają ściśle określonych procedur bezpieczeństwa, w tym każdorazowej dezynfekcji sprzętu 
 • aby mieć pewność, że badanie zostanie przeprowadzone w dogodnej dla Państwa porze, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 536 850 585.

 

  

 

Zapisz się na badanie wzroku w Optique Exclusive 

NASZ GABINET:

 

Warszawa – Salon Optique Exclusive Centrum Okularów Progresywnych, ul. Nowy Świat 6/12

 

pixel