Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Technologia Eye Protect System™

2019-07-29
Technologia Eye Protect System™


Technologia Eye Protect System™ 

 

 

Narodzimy nowej ery soczewek okularowych. Okryj rewolucję w ochronie wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV i światłem niebieskofioletowym. Dzięki poniższemu materiałowi dowiesz się więcej o tym innowacyjnym produkcie, zapraszamy do lektury!

 

 

 

Dlaczego powinieneś chronić swoje oczy?

 

Naturalne światło jest niezbędne dla dobrego samopoczucia, ale powinniśmy być świadomi, że może też być szkodliwe dla oczu. Czy wiesz, że promienie UV oddziałują na nas przez cały rok, nawet w pochmurne dni -40% ekspozycji na światło UV ma miejsce, gdy nie jesteśmy w pełnym słońcu, zaś 90% promieniowania UV przechodzi przez chmury. Światło niebieskofioletowe:

 

 Zadbaj o codzienną ochronę oczu przed szkodliwym światłem

 

Szkodliwe promieniowanie UV i światło niebieskofioletowe dociera do zewnętrznych i wewnętrznych tkanek oka.


Skuteczna ochrona wzroku przed szkodliwym światłem w estetycznie przejrzystej soczewce

 

Eye Protect System™ jest innowacyjną soczewką do codziennego noszenia, która zapewnia ochronę oczu przed SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV* SZKODLIWYM ŚWIATŁEM NIEBIESKOFIOLETOWYM**: W przeciwieństwie do innych rozwiązań chroniących wzrok innowacyjna technologia Eye Protect System™ zapewnia: ESTETYCZNIE PRZEJRZYSTĄ SOCZEWKĘ. Eye Protect System™ nie zaburza Twojej percepcji kolorów dzięki unikalnemu systemowi filtracji, który jest wbudowany w soczewkę. W rezultacie soczewki są pozbawione żółtego zabarwienia i niebieskich odblasków. Zobacz, jak działają: 


pixel