Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oprawki Cartier, czyli ekskluzywny dodatek od Króla Jubilerów

2019-12-27
Oprawki Cartier, czyli ekskluzywny dodatek od Króla JubilerówOprawki Cartier stanowią dość nieoczywisty element oferty ekskluzywnej marki. Choć ta znana jest przede wszystkim ze swoich niezawodnych zegarków i precyzyjnie wykonanych dzieł jubilerskich, to osoby odwiedzające salon Optique Exclusive mogą zobaczyć również znakomite oprawy sygnowane logiem producenta. Cartier tworzy modele okularów dla kobiet i mężczyzn, stawiając przede wszystkim na aspekty funkcjonalne. Okulary mają być lekkie i precyzyjnie wykonane, tak aby niezawodnie spisywać się w rękach swoich właścicieli.

Spis treści
Najwyższa jakość
Poznaj markę
Męskie modele
Damskie modele
Modele przeciwsłoneczne

Dlaczego luksusowe oprawki Cartier wyróżniają się najwyższą jakością?

Oprawki Cartier są częścią niezwykle różnorodnej oferty marki. Poza tworzeniem okularów firma odpowiedzialna jest również za produkcje choćby luksusowych zegarków czy drogocennej biżuterii. Na całym świecie znane są takie modele legendarnych zegarków Cartier jak Tank czy Santos, które zachwycają swoim designem, dbałością o detale oraz nietuzinkowym wykonaniem. Marka przez lata zasłużyła sobie na status producenta luksusowych dodatków. Jej założyciel już na początku swojej działalności starał się odpowiadać na najbardziej ekstrawaganckie pragnienia bogatych klientów, wywodzących się z arystokracji. Także dziś akcesoria sygnowane logiem Cartier nosić chcą najznamienitsze osobistości na świecie. Do tej pory marka gościła między innymi w szafach takich osób, jak Lady Diana, Angelina Jolie czy Michelle Obama. Dzięki Optique Exclusive również i Ty stać się możesz posiadaczem tych uwielbianych na całym świecie dodatków!

Marka pracująca na swoje uznanie latami

Aby jednak dokładniej zrozumieć kunszt wykonania oprawek dostępnych w naszym salonie optycznym, w pierwszej kolejności poznać należy historię znamienitej marki. Marka Cartier założona został już w roku 1847, kiedy Louis-Francois Cartier zdecydował się na otwarcie własnej pracowni w Paryżu. Już od początku w zamyśle właściciela firmy było tworzenie takich produktów, które swoim precyzyjnym wykonaniem oraz oryginalnością zajmą szczególne miejsca w sercach nabywców. Jak widać na przestrzeni wieków wizja ta została spełniona w stu procentach! Cartier stało się pionierem w wielu dziedzinach - to między innymi od firmy wywodzi się znany dzisiaj styl jubilerskiej girlandy, jaki marka miała przyjemność zaprojektować dla samego księcia Walii. Stąd też wywodzi się przydomek nadawany marce Cartier - dzięki kunsztowi swojego właściciela jest ona kojarzona z nazwą "jubiler Królów, Król jubilerów". Wysoko postawiona doskonałość przekłada się również na tworzone przez firmę oprawki do szkieł korekcyjnych i przeciwsłonecznych - przeczytaj o cechach, które szczególnie cenione są przez klientów Optique Exclusive.

Eleganckie oprawki okularów

Jakie męskie i damskie oprawki Cartier zasługują na szczególną uwagę?

Męskie oprawki Cartier cechuje przede wszystkim prosta konstrukcja, która zachwyca swoich użytkowników wykończeniem. Zauszniki połączone są z oprawami szkieł za pomocą wyróżniających się na powierzchni modeli klipsów. Wyprofilowany mostek niemal niewyczuwalnie otacza nos właściciela, stąd nawet po wielu godzinach noszenia okularów te nie powodują niechcianego dyskomfortu. Mężczyznom zainteresowanym zakupem oprawek Cartier z salonu Optique Exclusive polecamy między innymi model CT00190 002 w oryginalnej barwie Havana. Niezwykle duża powierzchnia soczewek sprawia, że niezależnie od kąta patrzenia wzrok zawsze pozostaje w zasięgu korekcyjnych szkieł. Klasyczny kształt okularów doskonale radzi sobie w dobie zmieniających się trendów, podkreślając mocne rysy twarzy swoich użytkowników. Fanom delikatniejszej konstrukcji okularów polecamy model Cartier CT00400 005 z soczewkami otoczonymi oprawami w srebrnym kolorze oraz zausznikami o barwie intensywnej czerni. Produkt ten wykonany jest z wysokogatunkowego metalu, który w szczególny sposób odporny jest na ewentualne uszkodzenia.

Dla kobiet

Warto zauważyć, że Cartier tworzy swoje dodatki również w wersji dla pań. Twarz kobiet cechuje się bowiem innymi właściwościami, stąd estetyka oprawek powinna być do nich dostosowana. Wszystko po to, by wydobywać z niej delikatność i piękno. Jakie okulary dla kobiet poleca Optique Exclusive? Przede wszystkim jest to zachwycający model Cartier Stresa z kolekcji DECOR. Bezramkowe soczewki przymocowane zostały dekoracyjnymi klamrami do precyzyjnie wykonanych zauszników. Te wyprofilowane są według indywidualnego kształtu głowy swojej właścicielki, będąc doskonałym narzędziem do pracy oraz uzupełnieniem stylizacji. Kwintesencja kobiecej delikatności to również dostępny w naszym salonie model oprawek Panthere de Cartier Laetoli ze szczególnym zdobieniem delikatnych zauszników. Przypominający cętki wzór umieszczony jest na srebrnych zausznikach o unikatowym kształcie - model można dokładnie obejrzeć w salonie stacjonarnym, bądź sklepie online.

Przeciwsłoneczne oprawki Cartier

Męskie oprawki Cartier uwzględniają szybki tryb życia panów. To właśnie na tej podstawie stworzono model Santos de Cartier Pilot Louro Faya z brązowymi soczewkami. Oktanowa oprawa doskonale radzi sobie z obciążeniami, a dodatkowo zdobiony mostek podkreśla to, co najlepsze w urodzie panów. Kobiety z kolei z pewnością zwrócą uwagę na przeciwsłoneczny model okularów Panthere de Cartier Aviators. Te niezwykłe produkty wykończone są za pomocą maleńkich śrubek, imitujących głowę pantery. To między innymi w ten sposób objawia się precyzja marki Cartier! Warto, abyś wiedział, że niezależnie od rodzaju kupowanych w naszym salonie opraw, otrzymasz aż dwuletnią gwarancję na produkt. Okulary korekcyjne bądź przeciwsłoneczne otrzymasz w luksusowym pudełku wraz z miękką ściereczką z mikrofibry, która służyć ma czyszczeniu delikatnych soczewek. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania klientów, dotyczące zakupu okularów od marki Cartier w salonie Optique Exclusive. Luksus ma wiele twarzy, co stara się pokazać Cartier poprzez swoje produkty. Starannie przygotowane projekty oprawek do szkieł korekcyjnych i przeciwsłonecznych mają w dyskretny sposób podkreślać swoją funkcjonalność, wygodę i styl. W przypadku produktów Cartier nie ma mowy o przypadkowości – każdy z modeli dostępnych w Optique Exclusive zaprojektowana jest ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Marka doskonale wykorzystuje swoje doświadczenie z tworzenia luksusowych zegarków i biżuterii, prezentując oprawy, które zauroczą najbardziej wymagających klientów. Więcej na temat produktów dowiecie się na stronie naszego sklepu i salonu optycznego Optique Exclusive lub bezpośrednio od konsultantów w salonach stacjonarnych.
pixel