Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SOCZEWKI PROGRESYWNE

 

Soczewki progresywne

 

 

 

Każdy z nas w codziennym życiu ceni sobie komfort.  Osoby, potrzebujące korekcji chcą widzieć wyraźnie a tym samym czuć wygodę w użytkowaniu okularów. Szczególnie wiedzą to Ci, którzy potrzebują korekcji do dali, umożliwiającej m.in. prowadzenie samochodu, oglądanie telewizji czy dostrzeganie numeru nadjeżdżającego autobusu, a także korekcji do bliży, umożliwiającej bezproblemowe czytanie lub wykonywanie czynności wymagających precyzji.  W związku z powyższym, muszą oni nosić ze sobą dwie pary okularów i za każdym razem je zmieniać w zależności od potrzeby.  Na domiar tego ani jedne ani drugie soczewki nie rozwiązują problemu dobrego widzenia w odległościach pośrednich.

 

 


W tej sytuacji warto pomyśleć o okularach progresywnych, w których dzięki płynnemu przejściu mocy oraz szerokiemu polu widzenia jest możliwe prawidłowe widzenie na każdą odległość. Będą z nich zadowoleni nawet najbardziej wymagający użytkownicy. W naszym salonie w Warszawie polecamy w najwyższym stopniu zaawansowane technologicznie soczewki, w których uwzględnione są szczegółowo wszystkie parametry. Wskutek czego czynią one okulary progresywne najbardziej spersonalizowanymi na rynku, co przekłada się na ich jakość i funkcjonalność.

 

W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika można dobrać rodzaj konstrukcji okularów progresywnych w naszym salonie w Warszawie. Zatem inna budowa soczewki sprawdzi się dla osób, które większość czasu spędzają przy komputerze a inna dla tych, którzy często podróżują prowadząc samochód. 

 

Dbając o dobro naszych klientów oprócz precezyjnego badania wzroku przeprowadzamy także wywiad, dzięki któremu mamy możliwość pomóc w wybraniu soczewek dostosowanych do stylu życia odbiorcy.

 

 

 

Osobom z anomaliami takimi jak:

 

  • zez
  • oczopląs
  • zaburzenia równowagi
  • wysoka różnowzroczność

 

takie rozwiązanie nie jest zalecane.

 

Zapraszamy na dobór okularów progresywnych do naszego salonu w Warszawie na Nowym Świecie 6/12. Zadbamy o Państwa wzrok i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.  

 

 

 

                     

 

 

 

varilux

   

 

                             

 

varilux_v

 

 

 

 

 

pixel