Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon w Warszawie


Salon optyczny w Warszawie powinien gwarantować możliwość przebadania wzroku i oferować szeroki wybór markowych okularów. Odwiedzając takie miejsce, możesz wtedy liczyć na kompleksową oraz profesjonalną obsługę. Z pewnością zostanie dobrana odpowiednia korekcja, a oprawki będą się prezentowały stylowo i zagwarantują dobre samopoczucie. Jeżeli poszukujesz takich usług w stolicy, to zapraszamy salonu Optique Exclusive, ulokowanego w samym centrum miasta.

Spis treści
Czym powinno się wyróżniać dobre miejsce tego typu?
Zapraszamy do salonu w centrum stolicy!
Jak prezentuje się oferta Optique Exclusive?
Kompleksowy charakter oferty
Okulary od najlepszych producentów

 


 

 Marki okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych:

 
Marki okularowe dostępne w Optique-Exclusive

Soczewki okularowe: 

Soczewki okularowe dostępne w Essilor

Soczewki kontaktowe:

Soczewki kontaktowe dostępne w salonie Optique-Exclusive

 
 
 

Godziny otwarcia:

Kontakt:

Social Media:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00  
Sobota: 10:00 - 18:00  
Niedziela: Zamknięte
 

  Optique Exclusive 


Czym powinien się charakteryzować dobry salon optyczny w Warszawie?

Naprawdę dobry salon optyczny w Warszawie powinien zapewniać kompleksowe usługi. Poza szeroką gamą dostępnego asortymentu, taki punkt muszą obsługiwać fachowo przygotowani pracownicy, którzy wykazują się wiedzą i odpowiednio doradzą klientowi. Mile widziane jest także udogodnienie w postaci możliwości przebadania wzroku, dzięki czemu nie trzeba aranżować oddzielnej wizyty u specjalisty. Z uwagi na duże zapotrzebowanie, na stołecznym rynku nie brakuje punktów oferujących usługi optyczne, lecz nie wszystkie gwarantują jednak odpowiedni poziom.

Profesjonalna obsługa

Bardzo ważnym aspektem jest profesjonalna obsługa. Polega to nie tylko na doborze odpowiednich oprawek, ale też doradzeniu klientowi, w których modelach będzie się prezentował najlepiej. Dobrzy pracownicy powinni być również w stanie bez problemu odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą dotyczyć różnych kwestii. Z pewnością poza znajomością asortymentu, mile widziana jest ich wiedza na temat historii poszczególnych marek. Bardzo ważne jest to, żeby byli oni zaznajomieni z sytuacją rynkową i aktualnymi trendami. Współcześnie okulary są już nie tylko pomocą medyczną, ale także modnym dodatkiem, który wymaga starannego doboru, w którym obsługa salonu powinna skutecznie pomóc.

Możliwość przebadania wzroku

Obecnie większość osób ma bardzo niewiele czasu. Wiele godzin spędzonych w pracy, a do tego prywatne obowiązki, sprawiają, iż podobnie jak inni, z pewnością starasz się oszczędzać każdą minutę. Z tego względu pożądane są obecnie salony, w których można nie tylko kupić okulary, ale też wcześniej przebadać wzrok. Dzięki temu możesz kompleksowo przejść przez cały proces korygowania wzroku, bez konieczności umawiania się oddzielnie na konsultacje ze specjalistą. Jeżeli nie odczuwasz żadnego dyskomfortu związanego z nadmiernym zaczerwienieniem czy bólem oczu, a problemem jest tylko gorsze widzenie, to z powodzeniem wystarczy badanie przeprowadzone przez optometrystę. Jeżeli okaże się, iż problemy z oczami mogą mieć podłoże w jakiejś chorobie, to najwyżej przekieruje on taką osobę do okulisty. Doskonale poradzi on sobie natomiast z samym doborem poziomu korekcji wzroku.

Duży wybór asortymentu

Problemem wielu mniejszych punktów tego typu jest bardzo ograniczona gama produktów. Okulary to element, który znaczna część ludzi musi nosić na stałe, a więc przez kilkanaście godzin każdego dnia. Oznacza to, że akcesorium musi być nie tylko wygodne, ale też dobrze się prezentować, gdyż znacząco wpływa to na ogólny wizerunek. Przy szerokim asortymencie, klient może spokojnie dobrać odpowiadający mu model, spośród produktów oferowanych przez sprawdzonych producentów. Dzięki temu możesz wybrać okulary, które będą spełniać oczekiwania i mogą posłużyć przez długi okres czasu, ponieważ są po prostu bardzo dobrej jakości.

Poszukujesz salonu optycznego w centrum Warszawy? Odwiedź Optique Exclusive

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie optycznym w centrum Warszawy. Do tej części stolicy można dojechać z każdego rejonu miasta i podmiejskich miejscowości. Jest to zatem dogodne położenie dla mieszkańców, ale również dla turystów, którzy przy okazji przybycia do Warszawy, chcą skorzystać z usług renomowanego punktu optycznego. Taką wizytę możesz jednocześnie połączyć z odwiedzeniem okolicznych sklepów i ciekawych punktów gastronomicznych. Sama atmosfera w centrum stolicy jest zresztą absolutnie wyjątkowa.

Gdzie znajduje się nasz salon?

Nasz salon znajduje się na ul. Nowy Świat 6/12, a więc w prestiżowym miejscu w ścisłym centrum Warszawy. Od poniedziałku do piątku jesteśmy otwarci w godzinach 11.00-19.00, natomiast jeżeli nie masz czasu w tygodniu, to możesz nas odwiedzić także w sobotę od 10.00 do 18.00. W godzinach otwarcia salonu czynny jest także znajdujący się na miejscu gabinet, w którym możesz się poddać badaniu wzroku. W takiej sytuacji zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, dzięki czemu upewnisz się, iż badanie będzie przeprowadzone o dogodnej porze dnia.

Jakie są atuty lokalizacji w centrum?

Lokalizacja w tej części Warszawy sprawia, iż możesz tam dojechać z różnych dzielnic tego miasta. Możesz przy tym skorzystać ze środków komunikacji miejskiej, unikając korków i problemów z parkowaniem. W bezpośredniej okolicy znajduje się bowiem wiele przystanków autobusowych i tramwajowych. Większość mieszkańców regularnie bywa zresztą w centrum, nawet jeżeli pracuje w innym rejonie stolicy. Wynika to z faktu, że znajduje się tam dużo punktów usługowych i restauracji, więc wielu Warszawiaków załatwia tam codzienne sprawy i spotyka się przy okazji ze znajomymi. To także dogodne położenie dla odwiedzających, którzy podczas wizyty w Warszawie chcieliby skorzystać z usług optyka.

Co ma do zaoferowania nasz salon optyczny w Warszawie?

Wybierając nasz salon optyczny w Warszawie, możesz skorzystać z prawdziwie kompleksowej oferty. Zapewniamy bardzo duży wybór oprawek od najlepszych producentów, stale aktualizując też nasz asortyment, biorąc pod uwagę najnowsze trendy. Jednocześnie odwiedzając Optique Exclusive, możesz przejść komfortowo przez cały proces doboru korekcji wzroku. Optometrysta oceni stan twojego wzroku przeprowadzając szczegółowe badanie, po czym dobierze odpowiednie szkła, a następnie sprzedawcy pomogą z wyborem stylowych oprawek. Dzięki temu masz pewność, że salon opuścisz nie tylko lepiej widząc, ale również z okularami, które będą do ciebie idealnie pasowały!

Kompleksowa oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Warszawy, umożliwiamy klientom przejście całego procesu doboru korekcji wzroku w naszym salonie. Pierwszym punktem jest profesjonalne badanie wzroku, które przeprowadza optometrysta. To specjalista w obrębie badania refrakcji oraz doboru pomocy wzrokowych, więc w pewny sposób dobierze on optymalną korekcję. Samo badanie przeprowadzane jest w kilku etapach i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, co pozwala na dokonanie szczegółowej i klarownej kontroli wzroku. Z kolei już przy samym wyborze okularów, nasi pracownicy przeprowadzają z klientami szczegółowe rozmowy. Dzięki temu rozwiewają ich wszelkie wątpliwości i są w stanie pomóc w doborze modelu odpowiadającego oczekiwaniom i preferencjom danej osoby. Doradzą przy okazji jak dbać potem o takie akcesoria.

Markowe okulary

W Optique Exclusive oferujemy różne rodzaje soczewek najwyższej jakości, od jednoogniskowych, przez progresywne, po spersonalizowane. Co ważne dysponujemy też dużym wyborem markowych opraw i okularów przeciwsłonecznych. Odnajdziesz u nas modne modele od wielu renomowanych producentów, w tym choćby Cartier, Chanel, Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio ArmaniMiu Miu czy Oliver Peoples. Wybierając spośród takich marek, masz pewność, że są to tylko najlepsze produkty, które będą również zgodne z najnowszymi trendami, a to jest szczególnie ważne w takim mieście jak Warszawa. Problemy z oczami dotykają wielu osób, dlatego usługi salonów optycznych cieszą się dużym zainteresowaniem. Dotyczy to w szczególności punktów, gdzie można znaleźć produkty od najlepszych marek, a na miejscu można się od razu poddać badaniu wzroku. Tak właśnie jest w Optique Exclusive, więc zapraszamy wszystkich, którzy poszukują dobrego salonu tego typu w Warszawie!

 

pixel