Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PEŁEN WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

 

 

Dopasuj szkła do swoich potrzeb

 

Dzięki nam stanie się to możliwe. Okulary to bardzo ważny element wizerunku, który podkreśla nasz styl oraz indywidualny charakter, spełniając przy tym swoją najważniejszą funkcję – poprawę jakości widzenia. Warto mieć więcej niż jedną parę okularów! Wiecej niż jedna para, to zapasowa para okularów (i podwójna ochrona dla Ciebie), okulary do pracy i spędzania wolnego czasu, okulary dopasowane do ubioru, czy całkowita ochrona przed UV - korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. To nie wszystko! Okulary dla kierowców zapewniają wysoki komfort widzenia, okulary do pracy przy komputerze i do biura chronią Twój wzrok, a okulary dopasowane do różnych okazji w życiu dopełnią Twój styl. Okulary korekcyjne marki Ray-Ban® to nie tylko ochrona dla Twojego wzroku, ale także stylowe akcesorium modowe. Przyjdź do nas już dziś i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie w Nowym Roku! Nowy rok - nowy styl, praca, studia, a Ty będziesz potrzebować dwóch par okularów z wysokiej klasy soczewkami fotochromowymi (w ofercie nowy, kultowy kolor) oraz ze standardowymi przejrzystymi.

 

 

 

Przy zakupie dowolnych soczewek progresywnych Varilux przejrzystych, Xperio (z polaryzacją), barwionych Varilux Transitions oraz w przypadku drugiej pary promocyjnej - również soczewek Varilux Road Pilot, Varilux Computer i Essilor Interview wraz z oprawą okularową, drugą parę przejrzystych soczewek progresywnych Varilux, Varilux Road Pilot (Xperio lub Day&Night), Varilux Computer lub Essilor Interview otrzymasz całkowicie za darmo, w cenie wybranych do nich opraw.

 

To nie wszystko. Kup parę dowolnych soczewek progresywnych Varilux przejrzystych, Xperio (z polaryzacją), barwionych Varilux Transitions oraz w przypadku drugiej pary promocyjnej - również soczewek Varilux Road Pilot, Varilux Computer i Essilor Interview wraz z oprawą okularową, a drugą parę soczewek fotochromowych Varilux Transitions VII / Xtractive (tylko w przypadku, gdy jako pierwszą parę zamówisz soczewki progresywne Varilux Transitions VII / Xtractive) otrzymasz za darmo, w cenie wybranych opraw.

 

 

 

          

                       

 

 

Czym są soczewki progresywne? Dlaczego warto używać soczewek progresywnych Varilux? 

 

Soczewki progresywne zawsze wykonywane są na zamówienie i uwzględniają indywidualne parametry Użytkownika wynikające z korekcji wzroku, budowy morfologiczno-anatomicznej oraz zachowań ruchowych. Skierowane są do osób szukających innowacyjnych soczewek najwyższej jakości, niebanalnych rozwiązań, np. w koloryzacji soczewek, jak również dla osób z dużą korekcją wzroku. Soczewki progresywne VARILUX podzielone są  na obszary o różnej mocy optycznej - mniejszej w górnej części przeznaczonej do dali, a większej w dolnej części przeznaczonej do bliży. Obszary stopniowo przechodzą jeden w drugi uwzględniając naturalną rotację gałek ocznych przy patrzeniu na różne odległości.       

 

 

 

 

 

Poznaj zalety soczewek fotochromowych Varilux Crizal Transitions:

 

Zapewniają najlepszą ochronę przed promieniami UV, przeszkodami wyraźnego widzenia oraz stale zmieniającym się natężeniem światła. Soczewki Crizal Transitions zapewniają najwyższą ochronę przed UV dzięki e-Spf 25 oraz najlepszą przejrzystość widzenia. Zapobiegają zmęczeniu oczu, blokują 100% promieniowania UVA i UVB. Teraz możesz wypróbować je bez żadnego ryzyka! 

 

 

BEZ RYZYKA. Pamiętaj o programie „Pokochaj lub wymień”!

 

Testuj soczewki Crizal Transitions bez żadnych obaw. Jeśli zakupisz recepturowe soczewki Transitions i nie będą one spełniały Twoich wymagań, będziesz mógł je wymienić na parę soczewek przejrzystych lub barwionych, w ciągu 30 dni od daty odbioru soczewek! Teraz możesz wypróbować je bez żadnego ryzyka! Szczegóły w salonie sprzedaży. 

 

 

 

 

Skorzystaj z okazji, żeby kupić innowacyjne szkła fotochromowe Crizal Transitions VII - teraz w nowym, kultowym kolorze

 

Te szkła dynamicznie dostosowują się do Twojego otoczenia oraz zmiennych warunków oświetleniowych: są przejrzyste w pomieszczeniach i zabarwiają się na zewnątrz. Postaw na modny wygląd w soczewkach fotochromowych w nowym, kultowym szaro-zielonym kolorze. Młodość w super cenie! Wybierz soczewki, które zapewnią Ci komfort i precyzję widzenia.

 

 

Zobacz jak działają:

 

   

 

 

 

pixel