Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OKULARY CHROME HEARTSCHROME HEARTS
Okulary Chrome Hearts


Chrome Hearts to ekskluzywna amerykańska marka, założona w 1988 roku przez entuzjastów motocykli, Richarda Starka i Laurie Lynn Stark. Firma specjalizuje się projektowaniu i tworzaniu wysokiej klasy biżuterii z materiałów szlachetnych, głównie z 18 i 22 karatowego złota żółtego i białego, 0,925 srebra, jak również odzieży z kaszmiru. Twórcy marki inspirują się gotykiem i panck rokiem. Główne motywy ich kolekcji to sztylety, krzyże, wzory kwiatów.

 

Chrome Hearts swoje unikalne kolekcje wykonuje w USA (Hollywood) oraz w Japonii.

 

Pierwszy butik Chrome Hearts powstał przy 159 East 64th Street w Nowym Jorku w 1996 roku. Od tego czasu firma otworzyła kilka salonów sprzedaży w Los Angeles, Malibu, Las Vegas i Honolulu. Obecnie posiadają międzynarodową sieć sprzedaży - butiki w Japonii, Honk Kongu, Paryżu, Londynie, Taipei.

             


 

CHROME HEARTS

             

 Akcesoria tej marki to symbol statusu, oryginalności i elitarności, bo choć Chrome Hearts to marka równie luksusowa co Louis Vuitton czy Tiffany, jest dobrze znana jedynie w kręgu koneserów mody. Chętnie noszą ją takie sławy, jak Karl Lagerfeld, Madonna, Eddie Murphy, Mischa Barton. Unikalny model okularów Hard James wyróżniają zauszniki pokryte futrem lamparta, na których umieszczono także trzy sztylety. To ulubiony dodatek mężczyzn chcących wyglądać cool – tak, jak gwiazdy rapu, które często noszą okulary przeciwsłoneczne Chrome Hearts.


CHROME HEARTS

 

CHROME HEARTS
okulary korekcyjne CHROME HEARTSokulary przeciwsłoneczne CHROME HEARTS

pixel