Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OFERTA

OPTIQUE EXCLUSIVE OFERUJE:

 

 

OKULARY

________________________________________________________________________________

 

W naszym butiku proponujemy najnowsze  kolekcje opraw optycznych znanych światowych marek, zgodnych z panującymi trendami jak i kolekcje klasyczne, eleganckie i subtelne, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. 

Posiadamy również najnowsze kolekcje okularów przeciwsłonecznych uznanych światowych projektantów. Proponowane przez nas kolekcje posiadają pełną ochronę przed UV oraz w wybranych modelach polaryzację. Dzięki odpowiedniemu zabarwieniu okulary przeciwsłoneczne  będą odpowiednim zabezpieczeniem przed słońcem niezależnie od pory roku, bądź wykonywanego zajęcia. 

Marki okularów dostępne w Optique-Exclusive

 

 

SOCZEWKI OPTYCZNE

____________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Dzięki współpracy z naszym Partnerem możemy zaoferować Państwu ogromny wybór soczewek okularowych.  Firma Essilor jest światowym liderem wśród firm produkujących soczewki okularowe. Kierując się Państwa potrzebami jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie.  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno soczewki jednoogniskowe jak i wieloogniskowe czyli progresywne, dwuogniskowe bądź do pracy biurowej z szerszą strefą do czytania.  

 

 

 

BADANIE WZROKU

__________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Oferujemy profesjonalne badanie wzroku przy pomocy jednego z najbardziej precyzyjnych narzędzi dostępnych na rynku.
Przy zakupie okularów badanie wzroku jest bezpłatne. Regularna cena to 99zł. Aby mieć pewność, że optometrysta przyjmie Państwa w dogodnej dla Państwa porze. 

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 622 20 05 

 

 

pixel