Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czas na wzrok 40+

Czas na wzrok 40+

CZAS NA WZROK 40+

CZAS NA WZROK 40+ to ogólnopolska kampania edukacyjna, skierowana do osób po 40. roku życia. Ma za zadanie popularyzować wiedzę o prezbiopii i metodach jej korekcji, a także zachęcać do regularnego badania wzroku. 

 

PREZBIOPIA

Pojawia się po 40. roku życia jako efekt naturalnych zmian w układzie wzrokowym, zachodzących wraz z wiekiem. Sprawia, że najprostsze codzienne czynności (czytanie, korzystanie z telefonu komórkowego czy komputera) stają się uciążliwe – prezbiop musi odsuwać czytany tekst od oczu, a dodatkowo gorzej widzi na dalsze odległości a szczególnie w niepełnym oświetleniu. Prezbiopii nie leczy się, ale można ją korygować za pomocą np. właściwie dobranych okularów progresywnych. 

 

Czas na wzrok

Jak pokazują badania, osoby żyjące z prezbiopią często nie mają świadomości swojej przypadłości. Widzą, że wzrok im się pogarsza, ale go nie badają, uważając to za naturalny stan rzeczy. 

Organizatorzy kampanii CZAS NA WZROK 40+ chcą zmienić ten stan rzeczy.

 

Celem kampanii jest:

propagowanie wiedzy o prezbiopii – czym jest, czym się objawia, jak ją u siebie rozpoznać;

zachęcenie osób 40+ do regularnego badania wzroku;

edukacja na temat szkieł progresywnych jako najlepszego rozwiązania dla prezbiopów.

 

Osoby biorące udział w kampanii mają możliwość, oprócz skorzystania z porad specjalistów z zakresu prezbiopii i doboru najlepszego rozwiązania do korekcji prezbiopii, także umówienie się na bezpłatne badanie wzroku czy wykorzystanie vouchera zniżkowego na szkła progresywne w naszym salonie.

 

Aby umówić się na badanie wzroku prosimy o kontakt telefoniczny:  22 622 20 05.

 

 

Czas na wzrok


pixel