Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BADANIE WZROKU

PRAWIDŁOWE WIDZENIE - KLUCZOWY ASPEKT ZDROWIA

Proces widzenia jest niezbędny w naszym codziennym życiu. Od urodzenia, poprzez dzieciństwo, aż do starości nasz wzrok się zmienia i narażony jest na różne czynniki środowiskowe. Obecnie każdy z nas większość swojego czasu spędza przed urządzeniami cyfrowymi takimi jak komputery, smartfony, czy tablety. Powoduje to zmęczenie i napięcie oczu, co może wpływać na problemy ze wzrokiem. Wykonywanie regularnych badań oraz ochrona oczu są kluczowe, by jak najdłużej cieszyć się tym cennym darem jakim jest nasz wzrok.

Profesjonalne badanie wzroku w Warszawie | Centrum Okularów Progresywnych Optique-Exclusive.pl

PRECYZYJNE BADANIE WZROKU U OPTOMETRYSTY

W naszym salonie optycznym mogą Państwo nie tylko wybrać oprawy dla siebie, ale przede wszystkim wykonać profesjonalne badanie wzroku u optometrysty. Niejednokrotnie zastanawiamy się u kogo wykonać badanie wzroku.

Okulista, optometrysta, czy może ortoptysta?

OKULISTA

Specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu, również w zakresie doboru okularów korekcyjnych i aplikacji soczewek kontaktowych.To zwykle specjalista pierwszego kontaktu gdy niepokoi nas wygląd oczu bądź jakość widzenia. Okulista diagnozuje i planuje leczenie, może także dobrać okulary czy soczewki.

OPTOMETRYSTA

Specjalista w zakresie badania refrakcji oraz zaopatrzenia w pomoce wzrokowe. Dobiera korekcję optyczną - okularów i soczewek kontaktowych.

 

ORTOPTYSTA

Zajmuje się diagnozą i rehabilitacją wybranych funkcji wzrokowych, zwłaszcza widzenia obuocznego.


W Optique Exclusive Centrum Okularów Progresywnych uzyskacie Państwo profesjonalną poradę dotyczącą doboru odpowiednich dla siebie soczewek okularowych oraz kontaktowych.

Doradzimy Państwu także jak dbać o okulary, jak również o swój wzrok. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważne jest zdrowe i komfortowe widzenie.

 

Badanie wzroku | Centrum Okularów Progresywnych Optique-Exclusive.pl

 

DLACZEGO WARTO ZBADAĆ WZROK U NAS?

Mając świadomość, że prawidłowo dobrana korekcja jest gwarancją dobrego widzenia, dbamy o to w sposób szczególny. W naszym gabinecie znajduje się najwyższej klasy sprzęt optometryczny renomowanej marki ESSILOR, przy użyciu którego nasi specjaliści dokonują szczegółowego badania wzroku. 

Posiadamy ponadto sprzęt pomiarowy najnowszej generacji - VISIO OFFICE, dzięki któremu możliwy jest pomiar parametrów oka w technologii 3D. Posługując się nim mierzymy Środek Obrotu Gałki Ocznej uzyskując indywidualny parametr, który jest wykorzystywany w spersonalizowanych soczewkach okularowych. Przekłada się to na jakość i precyzję ich wykonania.

Pomagamy także w podjęciu decyzji wyboru opraw osobom, które posiadają wysoką korekcję, robiąc im zdjęcia lub nagrywając krótki film.


BADANIE OPTOMETRYCZNE W NASZYM SALONIE OBEJMUJE:

 • wywiad z pacjentem
 • oględziny przedniego odcinka gałki ocznej
 • badanie komputerowe
 • refrakcję do dali
 • sprawdzenie widzenia obuocznego
 • sprawdzenie sprawności akomodacji
 • refrakcję do bliży

Badanie Wzroku | Soczewki okularowe | Centrum Okularów Progresywnych Optique-Exclusive.pl 

  

DODATKOWE INFORMACJE

 • badanie wykonujemy w języku polskim i angielskim
 • gabinet czynny jest w godzinach otwarcia salonu (od poniedziałku do piątku 11:00 - 19:00, w soboty 10:00 - 18:00)
 • osoby noszące soczewki kontaktowe prosimy o ich zdjęcie ok. 30 minut przed wizytą
 • pamiętajmy, że stres, zmęczenie oraz brak snu, mogą niekorzystnie wpływać na wynik badania.

Aby mieć pewność, że badanie zostanie przeprowadzone w dogodnej dla Państwa porze, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 622 20 05.

 

Koszt badania wzroku w naszym salonie to 169 pln.
Przy zakupie okularów korekcyjnych z soczewkami obowiązuje 69 pln zniżki na badanie.

  

 

Wybierz termin badania/e-konsultacji 

NASZ GABINET:

 

Warszawa – Salon Optique Exclusive Centrum Okularów Progresywnych, ul. Nowy Świat 6/12

 

pixel