Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ambasador Luksusu

 
Salon Optique Exclusive Centrum Okularów Progresywnych otrzymał zaszczytny tytuł Luxury Ambassador, tym samym dołączając do elitarnego grona najbardziej ekskluzywnych salonów optycznych w Polsce. Tym co je wyróżnia jest nie tylko selektywny dobór marek, lecz przede wszystkim uwaga jaką przywiązuje się do tworzenia i funkcjonowania butiku. Bo określenie butik i jego znaczenie to esencja tego, co kryje się pod tytułem Luxury Ambassador.
W tych salonach nie ma miejsca na przypadek, a wszystkie elementy tworzące przestrzeń są starannie przemyślane i hołdują zasadzie najwyższej jakości. To właśnie tutaj odnajdą Państwo najnowsze kolekcje takich domów mody i designerów jak Chanel, Bvlgari, Dolce&Gabbana, Miu Miu, Persol czy Prada. Ich ekspozycja odpowiada ściśle zasadom DNA danej marki, stwarzając najlepszy kontekst do jej poznania.

Personel salonu doskonale zna nie tylko bieżące inspiracje, na bazie których powstała dana kolekcja, ale i historię marki - zręcznie operując faktami i metaforami leżącymi u źródeł najbardziej wysokiej mody. Z prawdziwą pasją nie tylko służy pomocą w doborze opraw na poziomie ich kształtu, koloru i deseniu, lecz także charakteru, czy osobowości. Sprawiając tym samym, że Klient w pełni identyfikuje się z nabytą oprawą.
 
Najważniejsze zasady funkcjonowania tych salonów to nieustanne doskonalenie się, śledzenie trendów, wyprzedzanie ich, osadzanie w otaczającej rzeczywistości i potrzebach Klientów. Dbałość o to, by posiadane kolekcje były jak najbardziej aktualne i zgodne z tym, co obecnie pożądane. Wreszcie, a może to najważniejsze sprawianie - aby nabywanie opraw nie było czynnością czysto praktyczną tylko obcowaniem ze światem baśni jaki śnią wielcy projektanci i designerzy, bo tak naprawdę okulary, jak i wszelkie akcesoria to często najbardziej dostępna ścieżka do świata prawdziwej mody.
Prowokowanie poczucia prawdziwej przyjemności z jej poznawania jest misją, którą Klub Luxury Ambassador stawia sobie jako jedną z najmocniejszych ambicji.

 

Zespół Optique Exclusive

Centrum Okularów Progresywnych


Certyfikat "Ambasador Luksusu" - Marta Olejnik Certyfikat "Ambasador Luksusu" - Marcin Jakubowski Certyfikat "Ambasador Luksusu" - Sebastian Pikuliński
pixel