Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

STYLOWE ZAKUPY KWIECIEŃ 2018

 

 

 

 

 

Akcja rabatowa w Optique Exclusive z magazynami Twój Styl i Show.

 

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa w dniach 05-07 kwietnia na zakupy do naszego salonu stacjonarnego Optique Exclusive, który mieści się przy ulicy Nowy Świat 6/12 w Warszawie, oraz na stronę internetową www.optique-exclusive.pl. W tych dniach mogą Państwo skorzystać z wyjątkowej oferty cenowej, wystarczy że podczas zakupów okażą Państwo kupon rabatowy zamieszczony w magazynach Twój Styl i Show.

 

 

 

 

 

 


 

 

Warunki promocji:

 

* Aby wziąć udział w akcji, po nabyciu magazynów Twój Styl nr 04/2018 i Show nr 07/2018 odszukaj kupon rabatowy, wytnij jego małą wersję i okaż sprzedawcy przy kasie.

* Rabat 20% obowiązuje w salonie stacjonarnym: Optique Exclusive Nowy Świat 6/12 w Warszawie oraz w sklepie internetowym www.optique-exclusive.pl

* Oferta dotyczy opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych dostępnych w salonie: Optique Exclusive Nowy Świat 6/12 w Warszawie oraz w sklepie internetowym www.optique-exclusive.pl

* Aby skorzystać ze zniżki w sklepie internetowym www.optique-exclusive.pl przy składaniu zamówienia wpisz hasło umieszczone na kuponie.

* Okres trwania promocji - termin realizacji kuponów: 05-07.04.2018r.

* Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

 

 

pixel