Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary TOM FORD

 

 

Tom Ford

 

 

 

Okulary Tom Ford

 

Najnowsza kolekcja już dostępna w salonie Optique Exclusive.

 

Geniusz, Midas współczesnej mody, skandalista, esteta absolutny, akademicki reżyser.

Epitety mnożyć można bez końca. Bez wątpienia, jest to jedna z najciekawszych i najbardziej znaczących osobowości współczesnego świata estetyki, bo to, co robi zdecydowanie wykracza poza przestrzeń trendów i styli. Wskrzesił popadający w skończoną ruinę dom mody Gucci, YSL dał nową twarz, mimo wielkich obiekcji samego mistrza, reinterpretował znaczenie seksualności we współczesnej modzie, stworzył jedne z najbardziej skandalizujących kampanii reklamowych. Odkrył wielu zdolnych, którym teraz hołduje świat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Można by jeszcze długo wymieniać, jest jednak tak, że im więcej wiemy o zawodowym życiu Toma Forda i im więcej on sam mówi o sobie, tym mocniejszy staje się zasób naszej niewiedzy o nim.Ta właśnie cecha - naturalna, doskonała, a zarazem tak dyskretna tajemniczość to jedna z trzech składowych jego definicji luksusu.

Wiedzieć trzeba jedno - Tom Ford to luksus nieskończony i najwyższy.
Ta druga składowa to zmysłowość, umiłowanie ludzkiego piękna. Piękna ciała i piękna ducha wszystko co Tom Ford robi temu pięknu hołduje i wydobywa je, podkreśla, zaznacza, uwypukla. 
Wreszcie ta trzecia i ostatnia składowa to uporządkowany eklektyzm inspiracji, jest w nich wszystko to w czym Ford dorastał, klimat Teksasu, szalone lata 80te, miłość do klasyki kina, hołdy składane sztuce, jest także, a przede wszystkim świat, w którym żyje  - ten kulturowy, popkulturowy i ten codzienny - osobiście definiowany. Tom Ford z taką samą łatwością sięga do klasyki światowego kina, jak do scenicznych kreacji największych diw, takich jak Rhianna, czy Beyonce.


To wszystko sprawia, że tworzone przez niego kolekcje są wyjątkowe i niezaprzeczalnie piękne, dotyczy to rzecz jasna także okularów.
 
Na koniec najważniejsze: One nie są dla wszystkich i nie sięgają po nie wszyscy.
W takim razie kto? Tylko Ci, którzy mają:
  • osobowość i autonomiczną jasno określona tożsamość
  • styl naturalnie z nich płynący


To chyba największa wartość jego kolekcji opraw. One po prostu ubierają, robią to zupełnie bez wysiłku. To największa modowa sztuka.

 

 

Przy zakupie okularów korekcyjnych badanie wzroku gratis!

 

 

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego w Warszawie lub na zakupy w butiku online.

 

 

 

 

okulary korekcyjne TOM FORD

 

 

 
pixel