Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary progresywne - szkła progresywne VARILUX® X SERIES™

Rewolucyjne szkła progresywne Varilux X Series dedykowane są bardzo aktywnemu Pokoleniu X. Obecny tryb życia wspomnianego Pokolenia X kreuje zupełnie nowe potrzeby wzrokowe.

Innowacyjność szkieł progresywnych Varilux X Series przejawia się w niezwykle płynnym przejściu mocy i wyraźnym widzeniu na każdą odległość. W wyraźny sposób została zredukowana konieczność poruszania głową, co sprawia, że użytkownik szkieł progresywnych Varilux X Series nie jest zmuszony do szukania punktu wyraźnego widzenia. 

Jedna para szkieł, wiele odległości.

Pokolenie X w ciągu dnia wykonuje o wiele więcej czynności niż Baby Boomers. Komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon wymagają przenoszenia i skupiania wzroku na różnych odległościach w bardzo szybkim czasie. Chciałbyś w prosty i skuteczny sposób wykonywać wiele zadań jednocześnie? Nic prostszego! Zapewnią Ci to rewolucyjne szkła progresywne Varilux X Series.

 

Varilux - Szkła progresywne Essilor (technologia)

Wyjątkowe połączenie trzech rewolucyjnych technologii.

Szkła progresywne Varilux X Series charakteryzują się tym, że jesteśmy w stanie bez problemu dostrzeć każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Wszystkie strefy widzenia- bliż, na wyciągnięcie ręki, odległości pośrednie oraz dal dają niezwykły komfort widzenia. Perfekcyjne widzenie w bliży jest szerokie jak nigdy wcześniej. W związku z tym nie musisz już szukać właściwego punktu widzenia. Zdecyduj się na szkła progresywne Varilux X Series i poznaj prawdziwy komfort okularów progresywnych!

 

Varilux - Szkła progresywne Essilor (technologia)

 *Widzenie w obrębie wyciągniętej ręki odnosi się do dystansu 40 – 70 cm versus inne soczewki Varilux. 

 

Promocja na szkła progresywne: drugi komplet szkieł Varilux® GRATIS!*

 

Dwie pary okularów progresywnych to niezwykła wygoda w dzisiejszych czasach. Teraz dzięki promocji Varilux możesz sam stworzyć swoją wyjątkową multiparę, która sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniam. Chciałbyś mieć okulary progresywne przeciwsłoneczne i przejrzyste? Nic prostrzego! Zakup dwie oprawy okularowe, a dwa komplety szkieł progresywnych otrzymasz w cenie jednego! Nie zwlekaj, podaruj swoim oczom prawdziwy komfort widzenia. *Szczegóły Promocji: KLIKNIJ TUTAJ >>>
 

Zadzwoń do nas i umów się na prezentację korzyści jakie ofetuje rodzina produktów Varilux X.


 

KONSTRUKCJE SZKIEŁ PROGRESYWNYCH VARILUX X SERIES - RÓŻNICE

Do szkieł progresywnych Varilux X Series należą: 

 • Varilux® X design - cechuje się bardzo dobrą jakością widzenia, nawet w sytuacjach wymagającch dynamiki przy standardowej oprawie.
 • Varilux® x design short - posiada te same cechy co Varilux X design, ale dla wąskiej oprawy.
 • Varilux® X f360° - charakteryzują się wszystkimi cechami co jej poprzednicy, dodatkowo posiadają personalizację, co zapewnia jeszcze większą jakość widzenia.
 • Varilux® 4d – porównując do wersji Varilux® X f360° posiadają jeden parametr personalizacji więcej, uwzględniają, które oko pacjenta jest dominujące. Wpływa to znacząco na poprawę czasu reakcji.
 • Varilux® xclusive™ - cechuje się tym, że skupia się na idywidualnych zachowaniach wzrokowych podczas czytania, wpływa to na czas adaptacji oraz zapewnia lepszy dostęp do stref widzenia bliży.b
 • Varilux® xclusive™4d - najbardziej spersonalizowana soczewka progresywna, skupia się na danych fizjologicznych i behawioralnych, co skutkuje najwyższą jakością widzenia.

Varilux - Szkła progresywne Essilor - konstrukcje


Ciekawostka
 

Czy wiesz, że szkła progresywne Varilux X Series zostały opracowane przy współpracy z 2742 osobami na całym świecie? Wszystko to, by zapewnoć Ci najwyższą możliwą satysfakcję z użytkowanie szkieł progresywnych.

Szkła progresywne Varilux X Series zostały testowane na grupie 295 użytkowników przed wprowadzeniem ich na rynek. Zastosowano różne metodologie, połączono 2 typy testów, a wszystko to, byś widział świat w maksymalnym komforcie.

 

Podsumowanie:

 • Pokolenie X, w porównaniu do Baby Boomers jest bardziej aktywne, co kreuje nowe potrzeby wzrokowe.
 • Do tej pory nawet soczewki progresywne klasy premium nie były w stanie w stu procentach zapewnić nam pełnego komfortu widzenia w bliży i odległościach pośrednich.
 • Varilux® X series™, czerpiąc z technologii Nanoptix® i Synchroneyes® oraz zmieniając sposób kalkulacji bliży wzrokowej dzięki technologii Xtend™, może zaoferować użytkownikowi poszerzone pole widzenia w obszarze wyciągniętej ręki. Użytkownicy mogą bez wysiłku dostrzec każdy szczegół zarówno w obszarze wyciągniętej ręki, jak i poza nią. Już nie musisz szukać właściwego punktu w soczewce, by widzieć wyraźnie!
  • 95% użytkowników stwierdza pełną satysfakcję podczas użytkowania rewolucyjnych szkieł progresywnych Varilux X Series
  • Konsumenci potwierdzają skuteczność Varilux® X series™ w praktyce – aż 9/10 mówi, że już nie musi poruszać głową, aby widzieć wyraźnie

 

pixel