Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary OLIVER PEOPLES

OLIVER PEOPLES

 

 

Okulary Oliver Peoples

 

Marka Olivier Peoples powstała w 1986 roku w Kalifornii, w sercu Hollywood, na słynnym Sunset Boulevard, gdzie współzałożyciel firmy Larry Leight otworzył pierwszy butik optyczny. W tym samym roku, Leight odkrył kolekcję produkowanych w Ameryce okularów w stylu vintage, wśród których były tysiące misternie wykonanych modeli opraw, w tym metalowe okulary przeciwsłoneczne dopinane do okularów optycznych, wykonane przez kultowe amerykańskie firmy.

 

 

 

Wszystkie oprawy były nieużywane, w doskonałym stanie i w oryginalnych opakowaniach. Leight kupił całą kolekcję, a wśród okularów znalazł paragon opatrzony podpisem ‘Olivier Peoples’ i uznał, że musi być to nazwisko właściciela lub dystrybutora owych okularów. Kiedy zdecydował się wprowadzić do sprzedaży w swoim sklepie kolekcję, nazwał ją właśnie Olivier Peoples. Wtedy też postanowił zaprojektować własną linię wyjątkowych okularów. I tak narodziła się marka Olivier Peoples. Zgodnie ze swoją wizją stworzył też unikalną przestrzeń sprzedaży, wyjątkowe wnętrza w koncepcie galerii.

 

                                 

OLIVER PEOPLES

OLIVER PEOPLES           

 

Olivier Peoples to klasyczne okulary w stylu vintage, inspirowane futurystycznym designem, który królował w latach '80.

 

Pomysł na kolekcję okazał się strzałem w dziesiątkę, tym bardziej, że projektanci na całymświecie coraz częściej inspirowali się stylem retro, zmieniając tym samym oblicze współczesnej mody.

 

 

 

okulary korekcyjne OLIVER PEOPLESokulary przeciwsłoneczne OLIVER PEOPLES

pixel