Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Michael Kors

 

 

MICHAEL KORS

 

 

 

Okulary Michael Kors ,,MK”

 

Najnowsza kolekcja już dostępna w salonie Optique Exclusive.

 

Los Angeles nigdy L.A. zawsze. Nowy Jork nigdy, New York zawsze.

Michael Kors to marka oparta na subtelnościach, a te jak się okaże mogą być prawdziwymi kolosami.

To przede wszystkim ikona amerykańskiej estetyki. Założona przez jednego z najlepszych ambasadorów znakomitej amerykańskiej ,,starej gwardii projektantów” . To on obok Oscara de La Renty, Ralpha Laurena, Caroliny Herrery czy Diane von Furstenberg tworzył fundamenty amerykańskiego sposobu myślenia o modzie miejskiej. Daleki od stylu dawnego Hollywood, zakochany w mieście. Nawet nie tyle w mieście co w metropolii. Jeje tętniacym życiem centrum, nieustającym tempem życia, ciągłym bieganiem, afirmacją luksusu i harmonijnego piękna. To wszystko co robi skąpane jest w poświacie światła, jakie odbijają lustrzane ściany najdroższych drapaczy chmur, marmurowe wejścia do najlepszych hoteli, metaliczne lakiery limuzyn, perłowe poszycia jachtów i miejskich śmigłowców. To właśnie głośny dzwięk ich startu, oraz towarzyszacy im wiatr sprowokowany przez ultra szybkie śmigła jest najmocniejszym i najlepszym wstępem do estetyki wszystkiego, co swoim nazwiskiem firmuje Michael Kors.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Błękit bezchmurnego nieba, turkus jezior, zieleń drzew Central Parku widzianych z lotu ptaka. Krystalicznie czyste tafle szkła składające się na sięgające gwiazd apartamentowce. A w tym wszystkim ludzie, którzy nie boją się życia, podróży, sięgania po więcej i mocniej. Chcą piękna i je otrzymują. Nie bawią ich dekompozycje i dekonstrukcje. Piękno ma być renesansowe, czyste, ale nigdy ordynarne i tandetne. To jest właśnie ta kolosalna subtelność – Michael Kors sprzedaje estetyczne marzenia o amerykańskim śnie, o życiu „wysoko”, życiu w chmurach i czerpanej z tego radości. Robi to w miękki, gustowny sposób. Daje coś, czego pragnie każdy – poczucie luksusu. Definiowanego w iście amerykański, ale jak znakomicie smaczny sposób. To dlatego zawsze L.A i New York. Pewnych rzeczy i nazw nie da się osadzić w innym kontekście, niż ten rodzimy. Niech tak zostanie. W tym ich cały urok i styl

 

   

 

Przy zakupie okularów korekcyjnych badanie wzroku gratis!

 

 

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych w Warszawie i Zakopanem lub na zakupy w butiku online.

 

 

pixel