Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak zamówić szkła korekcyjne?

ZAMÓWIENIE SZKIEŁ KOREKCYJNYCH DO OKULARÓW

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy możliwość zamówienia szkieł korekcyjnych do opraw zakupionych w sklepie internetowym. W ten sposób możecie Państwo otrzymać gotowe okulary i w pełni cieszyć się nimi już od momentu otrzymania przesyłki.

      • Współpracujemy z firmą Essilor, która jest światowym liderem w produkcji soczewek okularowych.
      • W celu zamówienia szkieł korekcyjnych do danej oprawy proszę postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 

W polu "Uwagi dla osoby realizującej zamówienie" proszę wpisać rodzaj szkieł na które się Państwo zdecydowaliście. Niezbędne są takie informacje jak: producent, materiał, antyrefleks.
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub chcielibyście zasięgnąć fachowej porady naszych specjalistów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 622 20 05.


W celu realizacji takiego zamówienia niezbędne jest przesłanie recepty od lekarza specjalisty: okulisty lub optometrysty. Recepta powinna być kompletna tj. zawierać państwa moce korekcyjne. Sferę i/lub cylinder wraz z jego osią. Rozstaw źrenić oznaczany jako PD. Ważne! Rozstaw źrenić powinien być podany osobno dla prawego i lewego oka.

Prosimy o przesłanie recepty na nasz adres e-mailowy: warszawa@optique-exclusive.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru Państwa zamówienia internetowego.

 

CZAR REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji takiego zamówienia jest zależny od rodzaju szkieł na jakie się Państwo zdecydowaliście. Wyszczególniamy tutaj dwa przypadki:

1. Szkła dostępne są na magazynie producenta. Czas realizacji takiego zamówienia wydłuża się dodatkowo maksymalnie o 4 dni robocze.
2. Szkła, na które się Państwo zdecydowaliście są wykonane specjalnie na Państwa zamówienie tzw. soczewki recepturowe. Czas realizacji takiego zamówienia wydłuża się dodatkowo maksymalnie o 10 dni roboczych.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zamówieniem prosimy o kontakt z naszymi optykami – ekspertami pod numerem telefonu 22 622 20 05.

 

pixel