Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dni Otwarte Z Soczewkami Progresywnymi.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu optycznego Optique Exclusive Centrum Okularów Progresywnych na Dni Otwarte Z Soczewkami Progresywnymi.

W okolicach 40 roku życia pojawia się naturalna zmiana w jakości widzenia, która dotyka wszystkich. Z czasem soczewka traci swą elastyczność, a zatem zdolność do zmian kształtu. Mówimy tutaj o prezbiopii. Jak w przypadku źle zogniskowanego obiektywu aparatu, oko nie może osiągnąć prawidłowej ostrości obrazów. Trudności w widzeniu przedmiotów z bliska dosięgają prezbiopów, którzy nie mają żadnych problemów z widzeniem rzeczy z daleka lub prezbiopów skorygowanych do dali.

Optymalnym rozwiązaniem dla problemu prezbiopii są soczewki progresywne Varilux. Maja one na celu przywrócenie przejrzystego i wyraźnego widzenia na każdą odległość bez konieczności ciągłej zmiany okularów. Górna część soczewki odpowiada za widzenie dali, środkowa za widzenie w strefach pośrednich, a dolna za komfortowe widzenie bliży.

W rodzinie szkieł Varilux znajdziemy:
- Varilux Digitime
- Varilux Liberty 3.0
- Varilux Comfort 3.0
- Varilux Physio 3.0
- Varilux E Series
- Varilux X Series
 
Na pewno zastanawiacie się Państwo jak dobrać właściwe dla siebie szkła progresywne? Wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom!
W dniach 27.08. - 01.09.2018 będzie na Państwa czekał zespół naszych specjalistów, by odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z soczewkami progresywnymi.

Serdecznie zapraszamy!