Okulary progresywne Varilux - Wielka Kampania Varilux

Szkła progresywne Varilux  | Promocja 2 pary szkieł w cenie 1 | Optique-exclusive.pl

 

 Optyk:   telefon do Optique-Exclusive Warszawa +48 22 622 20 05

 

 Zadzwoń i zasięgnij więcej informacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Specjalistą. 

 

Szkła progresywne Varilux - Komfortowe widzenie na każdą odległość

 

Okulary progresywne ze szkłami marki Varilux gwarantują komfortowe i precyzyjne widzenie na różne odległości. Tylko jedna para okularów, bez konieczności ich zmiany. Jesteś krótkowidzem, dalekowidzem, a może masz astygmatyzm? Szkła progresywne skorygują Twój wzrok w każdym przypadku i zapewnią ostrość widzenia w trzech strefach: dal, odległości pośrednie oraz bliż.

Szkła spełniające Twoje potrzeby

Nic prostszego! Dzięki naszej pomocy będzie to możliwe. Dobrze dobrane okulary to istotny element naszego wizerunku. Okulary nosimy na co dzień, dlatego tak ważne jest, by były perfekcyjnie dobrane i podkreślały nasz styl oraz osobowość. Nie zapominajmy, że przede wszystkim muszą spełniać swoją podstawową funkcję – dobrze korygować nasz wzrok. Warto pomyśleć, by mieć więcej niż jedną parę okularów. Inne okulary do pracy, inne na co dzień, inne do wykonywania sportów, a jeszcze inne np. na wycieczkę w góry – przeciwsłoneczne korekcyjne. Każda czynność wymaga zastosowania różnych filtrów. Np. okulary do biura powinny posiadać antyrefleks do pracy przy komputerze, by chronić nasz wzrok przed szkodliwym światłem niebiesko – fioletowym emitowanym przez wszelkiego rodzaju urządzenia cyfrowe. Taka powłoka dodatkowo relaksuje nasz wzrok i pod koniec pracy oczy nie są aż tak zmęczone. Inny rodzaj antyrefleksu powinni zastosować kierowcy, którzy większość swojego czasu spędzają prowadząc samochód. Ważne jest w tym przypadku, by jak najbardziej zredukować odblaski pochodzące od innych samochodów, bądź sygnalizacji świetlnej. Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie okularów z fotochromem. Możliwości jest bardzo wiele. Należy zadać sobie pytanie jakie są nasze potrzeby. Odwiedź nasz salon, a nasi specjaliści doradzą jakie jest najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

Druga para szkieł progresywnych Essilor VARILUX GRATIS!* - Nie zwlekaj, kup już dziś!

 

Kup szkła progresywne Varilux przejrzyste, Transitions ( szkła fotochromowe), barwione (przeciwsłoneczne) lub barwione Xperio ( posiadają polaryzację) jako pierwszą parę, a drugą parę otrzymasz gratis!

Druga para szkieł objętych promocją to: Varilux przejrzyste lub Varilux Digitime ( soczewki biurowe idealne dla osób spędzających dużo czasu przy pracy przy komputerze) - otrzymasz je całkowicie ZA DARMO*.

To nie koniec promocji! Kup szkła progresywne fotochromowe Varilux Transitions lub Varilux Xperio (posiadają polaryzację), a drugą parę szkieł Varilux Transitions dostaniesz w prezencie, całkowicie ZA DARMO*.

Dwie pary okularów to prawdziwa wygoda. Teraz posiadasz jeszcze więcej możliwości, by stworzyć swoją idealną multiparę. Nie zwlekaj! Zyskaj perfekcyjną jakość widzenia.

Nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć Twoją wymarzoną multiparę!

Zadzwoń już teraz: 22 622 20 06

 

 

Jakie masz możliwości?

 

 

Dwie pary okularów z soczewkami Varilux | Rewolucyjna Multipara | Optique-Exclusive.pl

 

 

1. Varilux Digitime dostępny z powłoką Crizal Prevencia, nawet gdy w pierwszej parze wybrano tańszą powłokę. Varilux Digitime dostępny jest także w wersji z EPS, nawet gdy w pierwszej parze nie wybrano tej opcji.
2. Cena za parę. Dopłata za barwienie oraz za moc pozazakresową według ceny katalogowej (zapytaj o dostępność Obsługi Sklepu).
3. Możliwość przeliczania mocy w przypadku soczewek Varilux Digitime.
4. Decyduje data złożenia zamówienia.

 

Jak działają okulary progresywne? Dlaczego warto zdecydować się na szkła progresywne Varilux?


Okulary progresywne zawsze wykonywane są na specjalne zamówienie i uwzględniają indywidualne potrzeby klienta, takie jak: zachowania ruchowe, budowa morfologiczno – anatomiczna, czy też specjalna korekcja wzrokowa. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują jednych okularów do różnych odległości. Idealnie spełniają oczekiwania klientów, którzy szukają niebanalnych rozwiązań, czy też innowacyjnych technologii. Szkła progresywne zapewniają perfekcyjne widzenie na każdą odległość. Górna część soczewki odpowiada za widzenie dali, środkowa część soczewki skupia się na odległościach pośrednich, zaś dolna część soczewki gwarantuje perfekcyjne widzenie bliży. Zatem moc w okularach progresywnych zmienia się płynnie od góry do dołu soczewki. Dzięki temu znacząco została zredukowana konieczność poruszania głową i zapewniony został prawdziwy komfort użytkowania okularów.

 

Inteligentne szkła Transitions


Wybierz inteligentne szkła Transitions, a otrzymasz kompleksową ochronę 3w1!

Inteligentne szkła Transitions zapewniają perfekcyjnie przejrzyste widzenie w pomieszczeniach i pełną ochronę przed promieniowaniem słonecznym na zewnątrz. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by szybko adaptowały się od przejrzystości w pomieszczeniach do maksymalnego zabarwienia w świetle słonecznym. Inteligentne szkła Transitions dostosowują się do warunków atmosferycznych, przez co płynnie przechodzą ze stanu przejrzystości, poprzez lekkie zabarwienie, do pełnego zabarwienia podczas bardzo słonecznego dnia.

 Inteligentne szkła Transitions | Essilor | Inteligentna ochrona 3w1

 

Korzyści z użytkowania szkieł fotochromowych Varilux Transitions®:


  • Wyraźna przewaga nad szkłami przejrzystymi w codziennym użytkowaniu.

  • Bardzo szybka adaptacja. Zaprojektowane tak, by w bardzo krótkim czasie ze szkieł przejrzystych przechodziły do pełnego zabarwienia. Najlepsza technologia, która kontroluje natężenie oświetlenia.

  • Szkła Transitions Signature VII dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, przez co zapewniają komfort, jakiego potrzebujesz: przejrzyste w pomieszczeniach oraz wieczorem i nocą.

  • Blokują 100% promieniowania UVA i UVB. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz!

 

Kup i przekonaj się sam!

Pierwszy raz szkła Transitions Signature®, jak i Transitions® XTRActive® są dostępne w pełnej gamie kolorów: szarym, brązowym i szorozielonym.

 

Barwienia soczewek Transitions Signature | Transitions XTRActive | Optique-Exclusive.pl

 

 

Zobacz jak działają:

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do naszego salonu

 

Przy zakupie okularów korekcyjnych oferujemy badanie wzroku gratis >>

Promocja obowiązuje w salonie Optique Exclusive Centrum Okularów Progresywnych w Warszawie.
Zapisz się na badanie i skorzystaj z promocji już dziś!

 

 

 

 

 

 

Soczewki Progresywne na codzień | Optique-Exclusive.pl

Soczewki progresywne w okularach przeciwsłonecznych dla każdego | Optique-Exclusive.pl

 

 

 


 

 

REGULAMIN PROMOCJI DLA KONSUMENTÓW
„VARILUX MULTIPARA”

 

 

§ 1 Postanowienia ogólne

 

1. Niniejszy regulamin określa warunki promocji „VARILUX MULTIPARA” dla konsumentów, zwanej dalej Promocją.

 

2. Organizatorem Promocji jest Glaser Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-499, Plac Trzech Krzyży 18, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Kapitał Zakładowy: 10000 PLN KRS 0000475410, Regon 146854128, NIP 7010393453, zwany dalej Organizatorem.

 

 

 

§ 2 Zasady Promocji

 

1. Część 1 – VARILUX MULTIPARA:

 

1.1. Czas trwania promocji

 

1.1.1. Od 1 Stycznia  2018 roku do 31 Sierpnia 2018 roku (decyduje data złożenia zamówienia) 

 

1.2. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji jest:

 

1.2.1. Zamówienie dwóch par soczewek Varilux, pary soczewek Varilux oraz drugiej pary soczewek Varilux Digitime lub pary soczewek Varilux i drugiej pary soczewek Varilux Transitions, spełniających następujące warunki (dalej zwane: „Zamówienie”):

1.2.1.1.  Pierwsza i druga para muszą być zamówione  jednocześnie. Moce szkieł - takie same , jak w pierwszej parze.
1.2.1.2 Drugą parę możesz też zamówić w ciągu 30dni od momentu odebrania zamówienia, żeby zdecydować się na drugą parę szkieł progresywnych Varilux w promocji. W celu zrealizowania Voucheru Varilux  konieczny jest zakup oprawy. .Moce szkieł - takie same , jak w pierwszej   parze. Jeżeli wybierzesz droższe szkła progresywne od pierwszej pary to różnice szkieł progresywnych pokrywa klient.
1.2.1.3. Moce pierwszej i drugiej pary soczewek Varilux muszą być takie same.
1.2.1.4. Druga para soczewek Varilux musi mieć tę samą konstrukcję jak pierwsza para, ten sam lub niższy indeks materiału, tę samą lub niższą powłokę. 
1.2.1.5. Druga para soczewek Varilux Digitime może mieć powlokę Crizal Prevencia, nawet gdy w pierwszej parze zastosowana jest niższa powłoka. (soczewka Varilux Digitime dostępna jest także w wersji z Eye Protect System™ i może być objęta Promocją nawet gdy w pierwszej parze nie wybrano tej opcji).
1.2.1.6. Druga para soczewek w ofercie promocyjnej nie jest dostępna z powłoką e-Mirror.
1.2.2. Promocja obowiązuje przy zakupie dwóch par opraw oraz dwóch par soczewek w ramach jednej transakcji, potwierdzonej jednym paragonem lub fakturą VAT.
1.2.3. Ilość towaru zakupionego w Promocji nie jest limitowana.
1.2.4. Zakup pojedynczych sztuk soczewek (nie par) nie upoważnia Klienta do korzystania z oferty promocyjnej. 
1.2.5. Wyrażenie chęci skorzystania z Promocji, która dotyczy soczewek określonych w paragrafie 1.
1.2.6. Klient, zgłaszając swój udział w Promocji oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje jego treść.
1.2.7. Czas dostawy każdej pary objętych Zamówieniem jest zgodny z czasem dostawy podanym w katalogu soczewek okularowych 2017/2018. Nie ma możliwości zwrotu soczewek zamówionych w ramach Promocji.

 

 

1.3. Promocją objęte są następujące konstrukcje:
1.3.1. Soczewki Varilux w wersji przejrzystej, barwionej, polaryzacyjnej Xperio i Transitions.
         
1.3.1.1. Varilux Xclusive 4D, Varilux Xclusive f-360°, Varilux Xclusive 
1.3.1.2. Varilux X4D, Varilux X f-360°, Varilux X Design, Varilux X Design Short
1.3.1.3. Varilux E f-360°, Varilux E Design, Varilux E Design Short 
1.3.1.4. Varilux Physio 3.0 f-360°, Varilux Physio 3.0, Varilux Physio 3.0 Short
1.3.1.5. Varilux Comfort 3.0 f-360°, Varilux Comfort 3.0, Varilux Comfort 3.0 Short

 

 

1.4.Jeżeli pierwszą parą objętą Zamówieniem są soczewki Varilux przejrzyste, Transitions, polaryzacyjne Xperio lub barwione w cenie regularnej, to drugą parą mogą być:
1.4.1. Soczewki Varilux przejrzyste i Varilux Digitime w cenie 0 zł brutto za parę 
1.4.2. Soczewki Varilux przejrzyste z barwieniem:
1.4.2.1 Jednokolorowym w cenie brutto 0 zł za parę 
1.4.2.2 Gradalnym w cenie brutto 0 zł za parę

  

1.5. UWAGA: W przypadku, kiedy pierwszą parą są soczewki Varilux Xperio z powłoką e-mirror, drugą parą mogę być soczewki przejrzyste z powłoką Crizal Alizé UV lub soczewki barwione (dopłata wg cennika) z powłoką Crizal SUN UV. 

 

1.6. Jeżeli pierwszą parą objętych Zamówieniem są soczewki Varilux w wersji Transitions lub Varilux Xperio w cenie regularnej uwzględniającej warunki rabatowe Klienta, to drugą parą mogą być:
1.6.1. Soczewki Varilux Transitions w cenie 0 zł za parę.

 

1.7. Produkty wyłączone z Promocji:
1.7.1. Soczewki progresywne Varilux Comfort 3.0 Orma 1,5 Crizal Alizé UV, Varilux Comfort 3.0 Short Orma 1,5 Crizal Alizé UV, Varilux Comfort 3.0 Orma 1,5 Transitions/ Short Crizal Alizé UV, Varilux Liberty NE Orma 1,5 Crizal Easy UV, Varilux Liberty NE Short Orma 1,5 Crizal Easy UV, Varilux Liberty NE Orma 1,5 Transitions/ Short Crizal Alize UV.
1.7.2. Soczewki progresywne Varilux mineralne.
1.7.3. Soczewki progresywne z oferty Crizal City.

 

1.8. Jeżeli moce soczewek w pierwszej jak i w drugiej parze objętej Promocją są poza zakresem w stosunku do regularnego zakresu, obowiązuje dopłata za poza zakres, zarówno do pierwszej, jak i do drugiej pary, płatna zgodnie z obowiązującym cennikiem.

 

 

2. Promocja obowiązuje w stacjonarnych salonach optycznych Optique w Warszawie - Plac Trzech Krzyży 18, Galeria Mokotów, Arkadia oraz Optique Exclusive w Warszawie  i nie dotyczy sklepów internetowych www.optique.pl, www.optique-exclusive.pl oraz www.o-shop.com

 

3. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

 

4. Dodatkowe informacje związane z Promocją można uzyskać w stacjonarnych salonach optycznych Optique w Warszawie - Plac Trzech Krzyży 18, Galeria Mokotów, Arkadia oraz Optique Exclusive w Warszawie.

 

 

 


§ 4 Postanowienia końcowe

 

1. Niniejszy regulamin będzie udostępniany wszystkim zainteresowanym w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej pod adresem www.optique.pl, www.optique-exclusive.pl, www.o-shop.com.

 

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

 

3. Wszelkie spory lub roszczenia wynikłe w związku z Promocją rozstrzygane będą przez sąd powszechny właściwy dla siedziby Organizatora.

 

4. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania w każdym czasie zmian w postanowieniach niniejszego Regulaminu.

 

5. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem niniejszego Regulaminu, Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji jego postanowień. W wypadku wątpliwości co do stosowania regulaminu Klient ma w każdym czasie prawo zwrócić się do Organizatora o dokonanie właściwej wykładni jego postanowień.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel